Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Mimosa Czech & Speake dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów
Mimosa Czech & Speake dla kobiet Zdjęcia

Mimosa marki Czech & Speake to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są geranium i ylang-ylang; nutami serca są mimoza i jaśmin; nutami bazy są goździk (przyprawa) i benzoes.

Geranium Ylang-ylang

Mimoza Jaśmin

Goździk (przyprawa) Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimosa by Czech & Speake.

Mimosa Recenzje Perfum

Mimosa by Czech & Speake 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Czech & Speake Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Czech & Speake Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimosa marki Czech & Speake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimosa marki Czech & Speake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Eau Fraiche Iceberg Iceberg Effusion Woman Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Revlon Jontue Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Philosophy Pure Grace Nina Ricci Ricci Club Nicolas Danila Amerindian Gardens Trussardi Trussardi Action Donna JoAnne Bassett Petit Trianon American Beauty Beloved Moments Marbert Energy