Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Frankincense and Myrrh Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn

Frankincense and Myrrh Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

dymny
Frankincense and Myrrh Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Frankincense and Myrrh Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Frankincense and Myrrh marki Czech & Speake to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, pomarańcza, gorzka pomarańcza, bazylia i szałwia muszkatołowa; nutami serca są mirra, rumianek, papryka i nuty drzewne; nutami bazy są olibanum, lawenda, cedr virginia i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi Pomarańcza Gorzka pomarańcza Bazylia Szałwia muszkatołowa

Mirra Rumianek Papryka Nuty drzewne

Olibanum Lawenda Cedr Virginia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frankincense and Myrrh by Czech & Speake.

Frankincense and Myrrh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Czech & Speake Frankincense and Myrrh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Czech & Speake Frankincense and Myrrh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frankincense and Myrrh marki Czech & Speake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frankincense and Myrrh marki Czech & Speake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Annayake Tsukimi Gucci Gucci Eau de Parfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Aqaba Aqaba Classic Montale Greyland Hummer H2 Yves Saint Laurent Opium Lee Cooper Originals Gentlemen Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie SoOud Hajj Byredo Accord Oud Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne