Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dark Rose Czech & Speake dla kobiet

Dark Rose Czech & Speake dla kobiet

agarowy
Dark Rose Czech & Speake dla kobiet Zdjęcia

Dark Rose marki Czech & Speake to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dark Rose został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są szafran i róża; nutami serca są paczula, drzewo sandałowe i agar (oud); nutami bazy są piżmo i ambra.

Szafran Róża

Paczula Drzewo sandałowe Agar (oud)

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Rose by Czech & Speake.

Dark Rose Recenzje Perfum

cappy76
cappy76

Piękny różany zapach otulony oudem. Zapach zimny,powściągliwy,świeży a zarazem słodki. A już myślałam,że takie klimaty nie będą mnie kręcić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Czech & Speake Dark Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Czech & Speake Dark Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Rose marki Czech & Speake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Rose marki Czech & Speake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Christian Dior Poison Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Joop! Joop! Le Bain Schiaparelli Shocking Giorgio Beverly Hills Sunshine Amouage Amouage Epic Woman Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Popy Moreni Popy Moreni Halloween Halloween Water Lily Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Bath House Indian Ginger and Orchid