Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Citrus Paradisi Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn

Citrus Paradisi Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

Citrus Paradisi Czech & Speake dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Citrus Paradisi marki Czech & Speake to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citrus Paradisi został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są grejpfrut, nuty zielone i przyprawy; nutami serca są kolendra, pieprz i mech dębowy; nutami bazy są paczula i ambra.

Grejpfrut Nuty zielone Przyprawy

Kolendra Pieprz Mech dębowy

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrus Paradisi by Czech & Speake.

Citrus Paradisi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Czech & Speake Citrus Paradisi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Czech & Speake Citrus Paradisi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrus Paradisi marki Czech & Speake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrus Paradisi marki Czech & Speake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Elizabeth Arden Iced Green Tea Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Comme des Garcons Comme des Garcons Play Oriflame In Tune Fresh Citron de Vigne Bath and Body Works White Citrus Ayala Moriel Sabotage Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 DSH Perfumes For the Groom Morris Morris