Marki » C » orientalne « Grupy

Pure Custo Barcelona Man Custo Barcelona dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 2

Pure Custo Barcelona Man Custo Barcelona dla mężczyzn Filmy
Pure Custo Barcelona Man Custo Barcelona dla mężczyzn Zdjęcia

Pure Custo Barcelona Man marki Custo Barcelona to orientalne perfumy dla mężczyzn. Pure Custo Barcelona Man został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są neroli, cedr virginia, ambra, bergamotka, cytryna amalfi i tangeryna; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, paczula, kadzidło i fasolka tonka.

Neroli Cedr Virginia Ambra Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna

Nuty kwiatowe

Piżmo Paczula Kadzidło Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Custo Barcelona Man by Custo Barcelona.

Pure Custo Barcelona Man Recenzje Perfum

Eleonor
Eleonor

Przyłączam sie do głosów krytyki. Mój mąż dostał niedawno ten zapach od swojej siostry. Zapach jest mocno przeciętny i na pewno nie kojarzyłabym go z ze sportami wodnymi. "Zapach starego poliestru" jest niezłym określeniem tego, co przebija w zapachu niedługo po zastosowaniu.A butelka... no cóż. Dla mnie to opakowanie jest okropne. Ale tak bywa, im gorszy produkt tym bardziej wyróżniające sie opakowanie. Kiepskie wina mają bardzo często piękne naklejki a kiepski wokalista stara się zwracać uwagę kreacjami na koncertach. Zapach w mojej ocenie na szkolne 3+. O butelce szkoda pisać.

Pawlo
Pawlo

Okazało się, wg najnowszych wieści od znawców, którzy się tu czasem produkują, że idiotyczny "kubraczek" na butelce okazał się wykonany z neoprenu, a nie z poliestru ! ...No, zapewne spowoduje to,że zapach będzie ciekawszy, wyrazistrzy i bardziej wart uwagi....Niestety nie jest. Butelka obleczona w ochydną, śliską tkaninę jest idiotyczna i nieprzyjemna w użytkowaniu. Jeśli firma chce zdobywać klientów produkując opakowania obleczone neoprenem, niech wyraźnie reklamuje produkt jako kierowany dla surferów i nurków. Dla odbiorcy nie związanego ze sportami wodnymi zapach pozostaje nijaki a opakowanie brzydkie i wydumane. Nie jestem wielbicielem ani deski ani "fajki". Zapach jest dla mnie duszny i średnio atrakcyjny. Zbliżony do aromatów dostępnych po 80 czy 100 zł. A cena w sklapach Pure Custo Barcelona to ok. 240,00 / 100 ml (przepraszam, ale nie kupuję zapachów na bazarach albo na podejrzanych stronach internetowych),jest nieatrakcyjna za to, co marka Custo Barcelona jest w stanie odbiorcom zaoferować. Nie polecam, chyba, że ktoś jest surferem i poszukuje zapachu obleczonego w materiał stosowany do wypadów na deskę...bo standardowy surfer zapewne na deskę zabiera ze sobą wodę toaletową, jako niezbędnik na falach...Voila !

Przemik
Przemik

Początkowo kojarzył mi się z zapachem gorącej pary z żelazka i go za bardzo nie lubiłem, ale później jakość ewoluował i wydaje mi się teraz o wiele bardziej złożony. Powiedziałbym nawet, że to najbardziej wyszukany i oryginalny świeżak, jakim dysponuję. Dobry na cały rok z naciskiem na porę letnią, no i oczywiście na dzień. Ma dobrą projekcję, ale na pewno nie drażni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Custo Barcelona Man marki Custo Barcelona. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Custo Barcelona Man marki Custo Barcelona reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Perceive Mauboussin Mauboussin Topaze Marks and Spencer Shanghai Boucheron Initial Perle de Soleil Ulric de Varens Lily Prune Sublime Vanilla Jessica McClintock Scott McClintock Jacques Fath Fath de Fath Jardin de France Ambree Alain Delon Samourai Andy Warhol Marilyn Bleu Ermenegildo Zegna Zegna Forte Nobile 1942 Ambra Nobile