Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Cuba Jungle Zebra Cuba Paris dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
Cuba Jungle Zebra Cuba Paris dla kobiet Zdjęcia

Cuba Jungle Zebra marki Cuba Paris to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, kardamon, przyprawy i lilia wodna.

Gałka muszkatołowa Kardamon Przyprawy Lilia wodna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuba Jungle Zebra by Cuba Paris.

J`adore

Cuba Jungle Zebra Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Dostałam ten zapach już dawno temu, jeszcze jako nastolatka. Zakochałam się w nim, choć na samym początku wydawało mi się, że jest zbyt mocny i duszący. Z wiekiem moje gusta się nieco zmieniły i teraz to jeden z moich ukochanych zapachów.

Pierwsze nuty kojarzą mi się z owocami stojącymi na apteczej półce. Brzoskwinie, porzeczki i cytrusy z syntetycznym posmakiem, lecz jest to dla mnie przyjemny zapach. Później robi się bardziej pudrowo, nieco waniliowo i czuć ukochane przeze mnie piżmo. Jest w tym zapachu coś pięknego, co nie daje o sobie zapomnieć.

Dopiero niedawno dowiedziałam się, że Cuba to odpowiednik pewnych znanych i dużo droższych perfum - J'adore Dior. Jestem oczarowana i jak tylko będę miała okazję, sprawię sobie wreszcie droższą wersję. Do tego zapachu mimo wszystko zawsze wracam, bo to w niego byłam ubrana kilka lat temu, gdy poznałam swojego chłopaka, z którym jestem do dzisiaj.

_
EDIT: Posiadam oryginał Diora i niestety zawiodłam się. Okazuje się, że Cuba jest bardziej intensywna niż banalny i nudny oryginał...

Cuba Jungle Zebra by Cuba Paris 4.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cuba Paris Cuba Jungle Zebra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cuba Paris Cuba Jungle Zebra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuba Jungle Zebra marki Cuba Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuba Jungle Zebra marki Cuba Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Joop! Jump Summer Temptation Otto Kern Otto Kern Man Pal Zileri Lab i-White The Body Shop Kistna Etienne Aigner Evolution biehl parfumkunstwerke eo02 Lili Bermuda Somers Jovan Sex Appeal Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Amway Ancestry Damien Bash Parfum Lucifer No.4