Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cuba Jungle Tiger Cuba Paris dla kobiet

Cuba Jungle Tiger Cuba Paris dla kobiet

Miałem: 1

Cuba Jungle Tiger Cuba Paris dla kobiet Zdjęcia Cuba Jungle Tiger Cuba Paris dla kobiet Zdjęcia

Cuba Jungle Tiger marki Cuba Paris to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są zielona mandarynka, magnolia i irys; nutami serca są hiacynt i fiołek; nutami bazy są drzewo kaszmirowe i wetyweria.

Zielona mandarynka Magnolia Irys

Hiacynt Fiołek

Drzewo kaszmirowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuba Jungle Tiger by Cuba Paris.

Cuba Jungle Tiger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cuba Paris Cuba Jungle Tiger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cuba Paris Cuba Jungle Tiger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuba Jungle Tiger marki Cuba Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuba Jungle Tiger marki Cuba Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Nautica Nautica Island Voyage Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Ayala Moriel Arsenal Agatha Ruiz de la Prada Lio Clean Clean Provence Billy Jealousy Illicit The Different Company Bergamote Everlast Cactus Shot Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Amway Opportune Rose en Bos Viridescent