Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cuba Gold Cuba Paris dla mężczyzn

Cuba Gold Cuba Paris dla mężczyzn

Cuba Gold Cuba Paris dla mężczyzn Zdjęcia Cuba Gold Cuba Paris dla mężczyzn Zdjęcia

Cuba Gold marki Cuba Paris to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wetyweria, bergamotka, nuty drzewne i jaśmin.

Lawenda Wetyweria Bergamotka Nuty drzewne Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuba Gold by Cuba Paris.

Le Male
Africa
Jacomo de Jacomo Rouge
Double Whisky
Ambra Indiana

Cuba Gold Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Otwiera się przyjemnie cytrusowo i staje się wyraźnie podbity przyprawami.Przypomina jego otwarcie starą wersję Kourosa.Dalej jest bardziej głęboki i słodszy.Bardzo intensywnie czuć jaśmin i jakieś drzewo cały czas połączone z cytrusami.Nie wykluczam że ma w składzie także kardamon.Trwałość jest dobra a sama projekcja dosyć intensywna.Zapach raczej na okres Jesień-Wiosna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cuba Paris Cuba Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cuba Paris Cuba Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuba Gold marki Cuba Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuba Gold marki Cuba Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Le Male Bvlgari Bvlgari Man In Black Gucci Gucci pour Homme Sephora Envoutante? Vanille Vanille Parfum d`Empire Fougere Bengale Christian Dior Dior Homme Parfum Montale Red Vetyver Dolce&Gabbana The One for Men Givenchy Givenchy Gentleman Chanel Bleu de Chanel Avon City Rush for Him Miraculum Chopin Ralph Lauren Polo Paloma Picasso Paloma Picasso Azzaro Chrome Christian Dior Dior Homme Intense Olivier Durbano Black Tourmaline Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Carolina Herrera 212 Men