Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Cuba City Miami for men Cuba Paris dla mężczyzn

Cuba City Miami for men Cuba Paris dla mężczyzn

ziołowy

Cuba City Miami for men marki Cuba Paris to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kolendra, bambus i estragon; nutami serca są lawenda, geranium i biały pieprz; nutami bazy są cedr, fasolka tonka i piżmo.

Kolendra Bambus Estragon

Lawenda Geranium Biały pieprz

Cedr Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuba City Miami for men by Cuba Paris.

Cuba City Miami for men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cuba Paris Cuba City Miami for men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cuba Paris Cuba City Miami for men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuba City Miami for men marki Cuba Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuba City Miami for men marki Cuba Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Etro Anice Pal Zileri Lab i-White Gant Gant Summer 2009 Le Jardin Retrouve Decibel from PSS The Party The Ten Party 1986 Coty Avatar Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Etat Libre d`Orange Sex Pistols Lord`s Jester Dionysus Mansfield Antonio De Curtis CnR Create Gemini for Men