Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Cuba City Miami for men Cuba Paris dla mężczyzn

Cuba City Miami for men Cuba Paris dla mężczyzn

ziołowy

Cuba City Miami for men marki Cuba Paris to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kolendra, bambus i estragon; nutami serca są lawenda, geranium i biały pieprz; nutami bazy są cedr, fasolka tonka i piżmo.

Kolendra Bambus Estragon

Lawenda Geranium Biały pieprz

Cedr Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuba City Miami for men by Cuba Paris.

Cuba City Miami for men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cuba Paris Cuba City Miami for men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cuba Paris Cuba City Miami for men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuba City Miami for men marki Cuba Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuba City Miami for men marki Cuba Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Xerjoff Uden Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Gendarme 7 Sinful Scents Rage Frank Los Angeles Frank DSH Perfumes Piment et Chocolat Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Alfred Dunhill 51.3 N Melvita Appetizing Spices Carol`s Daughter Big Kahuna Madonna Nudes 1979 Pour Homme Intelligent Nutrients Attune