Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Cuba Blue Cuba Paris dla mężczyzn

Cuba Blue Cuba Paris dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 1

Cuba Blue Cuba Paris dla mężczyzn Zdjęcia Cuba Blue Cuba Paris dla mężczyzn Zdjęcia

Cuba Blue marki Cuba Paris to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, przyprawy, wanilia i piżmo.

Nuty drzewne Przyprawy Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuba Blue by Cuba Paris.

Chrome
CK One

Cuba Blue Recenzje Perfum

teo
teo

Zapach garściami czerpie z takich kompozycji jak CK One, a moim zdaniem bliżej mu nawet do Azzaro Chrome. Jeśli chodzi o nuty, to głównie wyczuć można piżmo i przyprawy. Otwarcie przywodzi na myśl produkty pielęgnacyjne dla niemowląt podszyte odrobiną cytrusów. Później zapach staje się "piżmowy". Propozycja raczej dla amatorów wcześniej wspomnianych pachnideł, jednak mniej złożona i gorszej jakości. Parametry? Słaba projekcja i przeciętna trwałość. W tym przedziale cenowym sugerowałbym raczej przetestowanie Nautici Voyage lub Coty Aspen (inny charakter, lecz powinny spełnić oczekiwania pokładane w zapachu na wiosenne lub letnie dni).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cuba Paris Cuba Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cuba Paris Cuba Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuba Blue marki Cuba Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuba Blue marki Cuba Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Tom Ford Japon Noir Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Montblanc Starwalker Burberry Burberry London Special Edition for Men Olivier Durbano Amethyst Franck Olivier Black Touch Linari Notte Bianca Mauboussin M Generation Farmacia SS. Annunziata Aurora Mazzolari Lui Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Le Cherche Midi No. 20