Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Cashmere for Women Cristiano Fissore dla kobiet

Cashmere for Women Cristiano Fissore dla kobiet

dymny
Cashmere for Women Cristiano Fissore dla kobiet Zdjęcia

Cashmere for Women marki Cristiano Fissore to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Cashmere for Women został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra, wanilia i mirra.

Bergamotka

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Cedr Virginia Ambra Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere for Women by Cristiano Fissore.

Cashmere for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cristiano Fissore Cashmere for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cristiano Fissore Cashmere for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere for Women marki Cristiano Fissore. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere for Women marki Cristiano Fissore reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Christian Dior Dior Me, Dior Me Not The Body Shop Rougeberry Esteban Tourbillon de thé Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Yves Saint Laurent Parisienne Grossmith Shem - el- Nessim Eisenberg Back To Paris Nobile 1942 Ponte Vecchio W