Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Cashmere for Women Cristiano Fissore dla kobiet

Cashmere for Women Cristiano Fissore dla kobiet

dymny
Cashmere for Women Cristiano Fissore dla kobiet Zdjęcia

Cashmere for Women marki Cristiano Fissore to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Cashmere for Women został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra, wanilia i mirra.

Bergamotka

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Cedr Virginia Ambra Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cashmere for Women by Cristiano Fissore.

Cashmere for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cristiano Fissore Cashmere for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cristiano Fissore Cashmere for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cashmere for Women marki Cristiano Fissore. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cashmere for Women marki Cristiano Fissore reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Carolina Herrera 212 Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Christian Dior Dior Homme Intense Loewe I Loewe You Paul Smith Sunshine Edition for Women Salvador Dali Daring Gold Bond No 9 Astor Place Paul Smith Rose Summer Edition O Boticario Quasar Ulric de Varens Mini Musk Barbara Orbison Pretty Woman