Marki » C » cytrusowe « Grupy

Zeste Mandarine Pamplemousse Creed dla kobiet i mężczyzn

Zeste Mandarine Pamplemousse Creed dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Zeste Mandarine Pamplemousse Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zeste Mandarine Pamplemousse marki Creed to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zeste Mandarine Pamplemousse został wydany w 1975 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutą serca jest białe kwiaty; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Białe kwiaty

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zeste Mandarine Pamplemousse by Creed.

Zeste Mandarine Pamplemousse Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Jedno zdanie: pachnie to jak przyprawa do zup "Maggi".

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Zeste Mandarine Pamplemousse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Zeste Mandarine Pamplemousse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zeste Mandarine Pamplemousse marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zeste Mandarine Pamplemousse marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Estée Lauder Alliage Sport Burberry Weekend for Men Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Miller Harris Citron Citron Tommy Hilfiger Tommy Jeans Demeter Fragrance Pink Grapefruit O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Krigler Relaxing Verbena Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Atelier Cologne Orange Sanguine Romane Jet 365 City Lights Faberlic Donna Felice