Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Zeste Mandarine Creed dla kobiet i mężczyzn

Zeste Mandarine Creed dla kobiet i mężczyzn

Zeste Mandarine marki Creed to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zeste Mandarine został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy.

Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zeste Mandarine by Creed.

Zeste Mandarine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Zeste Mandarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Zeste Mandarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zeste Mandarine marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zeste Mandarine marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Avon Mesmerize Campos de Ibiza Mandarina Air-Val International Winnie The Pooh Clean Clean Man Leonard Eau Fraiche de Leonard Roger & Gallet The Vert Creative Universe Beth Terry Te Kenzo Power Cologne Aqaba Aqaba for Men Lisa Hoffman French Clary Sage Norma Kamali Olive You