Marki » C » cytrusowe « Grupy

kokosowy
tropikalny
rumowy
Virgin Island Water Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Virgin Island Water marki Creed to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Virgin Island Water został wydany w 2007 roku. Virgin Island Water stworzyli Olivier Creed Sixth Generation i Erwin Creed Seventh Generation. Nutami głowy są lima, kokos, sycylijska mandarynka i biała bergamotka; nutami serca są imbir, indyjski jaśmin, hibiskus i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, trzcina cukrowa i biały rum.

Lima Kokos Sycylijska mandarynka Biała bergamotka

Imbir Indyjski jaśmin Hibiskus Ylang-ylang

Piżmo Trzcina cukrowa Biały rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Virgin Island Water by Creed.

Fils de Dieu du riz et des agrumes
Set Sail St. Barts for Men
L’Ete en Douce

Virgin Island Water Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Woda z Wysp Dziewiczych, to przyjemny, letni zapach, wpisujący się w ogólny styl marki Creed – produkowanie pachnideł bezpiecznych, „poprawnych politycznie”, a jednocześnie dobrych jakościowo, choć wcale nie niszowych pod względem kompozycji.
Gdybym miał opisać tę mieszankę najkrócej jak się da, powiedziałbym że mamy tu do czynienia z dość prostym połączeniem limetki z kokosem. I w zasadzie mógłbym na tym skończyć, choć w tle da się znaleźć inne nuty, dopełniające całości. Ja czuję tu trochę ananasa, delikatny rum i chyba momentami jakieś lekkie kwiatki. Jednak to właśnie świeże cytrusy i kokos najbardziej rzucają się w nos, przywołując na myśl odświeżający, słodkawy koktajl, popijany beztrosko na słonecznej, egzotycznej plaży. Letnia sielanka i wypoczynek, to skojarzenia nasuwające się automatycznie w trakcie kontaktu z tą kompozycją.
Bardzo przyjemne to perfumy, choć mam wrażenie, że sprawdzą się przede wszystkim w letnich, wakacyjnych warunkach. Nie wiem czy na co dzień chciałbym pachnieć czymś w rodzaju Piña Colady… Chyba niekoniecznie :)
Parametry stoją na typowym dla takiego lekkiego świeżaka poziomie, ale biorąc pod uwagę markę i cenę, mogłoby być zdecydowanie lepiej. Trwałość sięga 5-6h, przy niezłej projekcji przez pierwsze 2 godzinki.
Muszę przyznać, że spodobała mi się ta propozycja od Creed’a. Bardzo chętnie sprawdziłbym tę wodę w upalne, letnie dni, bo uważam że jest wręcz stworzona do takich warunków. Odświeża, poprawia humor i nie męczy. Fajna sprawa :)

Virgin Island Water by Creed 4.00 out of 5 based on 20 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

Cologne 4oz
225.75 USD
Virgin Island Water Cologne by Creed, 4 oz Millesime Spray Unisex for Men
Virgin Island Water Cologne by Creed, 4 oz Millesime Spray Unisex for Men

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Virgin Island Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Virgin Island Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Virgin Island Water marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Virgin Island Water marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Amazingreen Amouage Memoir Man Serge Lutens Fille en Aiguilles Lubin Idole Eau de Parfum Amouage Jubilation for Men Serge Lutens Ambre Sultan Burberry London for Men Creed Aventus Tom Ford Tobacco Vanille Tom Ford Sahara Noir Tom Ford Grey Vetiver Yves Saint Laurent M7 Amouage Amouage Epic Man Lubin Idole Creed Green Irish Tweed Gucci Gucci pour Homme Creed Silver Mountain Water Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais  Christian Dior Dior Homme Intense