Marki » C » orientalne « Grupy

Vanisia Creed dla kobiet

Vanisia Creed dla kobiet

Vanisia Creed dla kobiet Zdjęcia Vanisia Creed dla kobiet Zdjęcia

Vanisia marki Creed to orientalne perfumy dla kobiet. Vanisia został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra, wanilia i ambra.

Bergamotka

Jaśmin Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanisia by Creed.

Vanisia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Vanisia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Vanisia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanisia marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanisia marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Aftelier Tango Elizabeth Taylor Passion Missoni Missoni Fragonard Grain de Soleil Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Matthew Williamson Warm Sand Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Tonino Lamborghini Mitico Juliette Has A Gun Midnight Oud Jacomo Art Collection by Jacomo #02 M. Micallef Mon Parfum Segreti di Lucca Elisa