Marki » C » orientalne « Grupy

Vanisia Creed dla kobiet

Vanisia Creed dla kobiet

Vanisia Creed dla kobiet Zdjęcia Vanisia Creed dla kobiet Zdjęcia

Vanisia marki Creed to orientalne perfumy dla kobiet. Vanisia został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra, wanilia i ambra.

Bergamotka

Jaśmin Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanisia by Creed.

Vanisia Recenzje Perfum

Mimo nazwy kojarzącej się z wanilią jest to przede wszystkim zapach ambrowy, przyprószony sandałowym pudrem, słodyczy dodaje mu niejadalna, lekko drzewna wanilia i róża, w tle przewija się też nuta, która kojarzy mi się z wodą kolońską, dlatego z powodzeniem mógłby być uniseksem.

Przyzwoity zapach, ale mam wrażenie, że gdzieś to już wiele razy wąchałam. Trwałość i intensywność przeciętna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Vanisia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Vanisia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanisia marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanisia marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Ambre Fétiche Solange Azagury-Partridge Stoned Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Prada No9 Benjoin Montale Aoud Collection - Golden Aoud Indult C16 Penhaligon`s Artemisia Amouage Tribute Tesori d`Oriente Ambra Indiana M. Micallef Shanaan M. Micallef Mon Parfum Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent