Marki » C » kwiatowe « Grupy

Tubereuse Indiana Creed dla kobiet

Tubereuse Indiana Creed dla kobiet

tuberozowy
Tubereuse Indiana Creed dla kobiet Zdjęcia Tubereuse Indiana Creed dla kobiet Zdjęcia

Tubereuse Indiana marki Creed to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tubereuse Indiana został wydany w 1980 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest indyjska tuberoza; nutami bazy są wanilia i ambra.

Bergamotka

Indyjska tuberoza

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse Indiana by Creed.

Tubereuse Indiana Recenzje Perfum

amanda
amanda

Zasypka pudrowa jest,ale tytuowa tuberoza gdzieś nawiała.
To taki intensywny kwiat a tu go nie ma.
A raczej momentami mam wrażenie,że gdzieś przemyka szybciutko pozostawiając za sobą bardzo eteryczny powiew.
Może ta indyjska tuberoza jest łagodniejsza?
A może została dodana tutaj bardzo delikatnie tworząc jedynie eteryczną mgiełkę tuberozową?
Bo praktycznie ten zapach to mgiełka a nie perfumy.
Nawet bardzo blada mgiełka.

Tuberozy nie wyczuwam wcale – zapach składa się z mieszanki kwiatów i sztucznego, gorzkawego pudru. Blady, nudny, bardzo nietrwały zapach, kompletna porażka.

Tubereuse Indiana by Creed 1.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Tubereuse Indiana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Tubereuse Indiana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse Indiana marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse Indiana marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Initial Christian Dior Lily Anna Sui Anna Sui Prada No7 Violette Coach Peony Splash Nicolas Danila Polynesian Gardens Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Bronnley Rose Eau Fraiche TerraNova Gardenia Jill Stuart Jasmin Fleur DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Bourjois Evasion