Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Tabarome Creed dla mężczyzn

Tabarome Creed dla mężczyzn

tytoniowy
Tabarome Creed dla mężczyzn Zdjęcia

Tabarome marki Creed to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Tabarome został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka i tangeryna; nutą serca jest imbir; nutami bazy są paczula, ambra, drzewo sandałowe, tytoń i skóra.

Bergamotka Tangeryna

Imbir

Paczula Ambra Drzewo sandałowe Tytoń Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabarome by Creed.

Acqua Essenziale

Tabarome Recenzje Perfum

KasiaS
KasiaS

Ubóstwiam.
Będę musiała się jeszcze trochę zastanowić, jak rozwinąć tę myśl w większej ilości słów :)
Na razie tylko takie skojarzenie - choć to bardzo męski, dżentelmeński zapach, pierwsze co (a raczej "kogo") zobaczyłam w myślach testując go (a konkretnie - jego bazę, nuty głowy są trochę zbyt przenikliwe i tłukące po nosie), to Roisin Murphy (pani z Moloko) na scenie, w świetnie skrojonym garniturze. Może dlatego, że ten zapach jest trochę jak jej głos - szorstki, głęboki, inteligentny, brytyjski.
Nie wiem, jak to działa, ale wydaje mi się, że mężczyźnie ten zapach doda spokojnej elegancji, a kobiecie - siły i ekspresji.

Niszka
Niszka

Otwarcie bardzo podobne do Millesime Imperial, czyli duża dawka różnorodnych cytrusów, z tą różnicą, że dochodzi tutaj pewien zielony niuans i kompozycja wydaje się o jeden ton wyrazistsza niż wspomniany MI. Po mniej więcej 40 minutach wyłania się właściwy obraz perfum, czyli bardzo delikatna nuta tytoniu (w wydaniu roślinnym, żywym, a nie suszonym), zanurzona w herbacie, z subtelnym tchnieniem łagodnych przypraw i cytrusów, pobrzmiewających resztkami z tego co zostało w otwarciu. Jeśli ktoś spodziewa się mocnego, szczypiącego w nos tytoniu rodem z Tom Ford Tobacco Vanille - zawiedzie się, gdyż Tabarome to nie tytoniowiec, tylko zielono - cytrusowo - aromatyczna kompozycja, delikatna i klasyczna, bardzo w stylu marki Creed. Czuć wysoką jakość składników. Perfumy są niesamowicie eleganckie i nadają się do garnituru i na wyjątkowe okazje. Dla mnie Tabarome jest jednak zbyt eteryczny, o łagodnej projekcji, ja wolę perfumy dosłowne, chociaż nie dziwię się, że ma on więcej zwolenników niż przeciwników. Pozycja obowiązkowa dla miłośników marki Creed i jej interpretacji męskiej elegancji.

Prorok
Prorok

kapitalny zapach - jeden z moich ulubionych creedów - dla mnie jednoznacznie tytoniowy od początku do konca - wyczuwam wyraźnie trzy domiujące nuty - tytoń , herbate i imbir - zapach co najmniej dla 30-latków ( absolutne minimum ) , tylko na formalne okazje do eleganckiego stroju - zapach na wskros klasyczny ale jednoczesnie absolutnie " nie wali dziadem " - bardzo elegancki i wyrafinowany - " strictly suit and tie fragrance " jak mawiają Jankesi - trwalosc na poziomie 6 godzin - projekcja umiarkowana co idealnie współgra z charakterem zapachu - zapach tak elegancki nie moze ciagnac sie 5 metrów za nosicielem ani wyprzedzać go o tyleż - ma byc dyskretnym i klasowym dopelnieniem na wskros eleganckiego wizerunku

Seth
Seth

Nobilitująca, klasycznie męska kompozycja z niewątpliwie najwyższej jakości składników. Początkowa cytrusowa świeżość wyraźnie podkreślona imbirem, ewoluuje na mojej skórze, przeistaczając się w ciepłą, dystyngowaną, choć nieco chropawą, ożywającą przy każdym ruchu, doskonałą tabakową aurę kojarzoną z Sobranie of London. Nienarzucający się i luksusowy zapach, zarezerwowany na formalne okazje, poza porą lata. Umiarkowana ekspozycja, niezła trwałość. W skali (1-6): za kompozycję - 6; oryginalność - 4; intensywność - 4; trwałość - 5. Ocena końcowa: 4,75.

Tabarome by Creed 3.33 out of 5 based on 17 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Tabarome, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Tabarome, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabarome marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabarome marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Thierry Mugler A*Men Pure Havane Lubin Idole Eau de Parfum Versace Dreamer Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Chanel Bleu de Chanel By Kilian Straight to Heaven Christian Dior Dior Homme Intense Montale Black Aoud Frapin L`Humaniste Christian Dior Fahrenheit Absolute Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Amouage Amouage Epic Man Creed Royal Oud Creed Imperial Millesime Christian Dior Fahrenheit Le Parfum Christian Dior Dune Hermes Terre d`Hermes Parfum Loewe Loewe 7 Bond No 9 Wall Street