Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Spring Flower Creed dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 3

wodny
Spring Flower Creed dla kobiet Zdjęcia

Spring Flower marki Creed to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Spring Flower został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są melon, brzoskwinia i jabłko; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo i ambra.

Melon Brzoskwinia Jabłko

Jaśmin Róża

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spring Flower by Creed.

Sphinx Hommage a Greta Garbo

Spring Flower Recenzje Perfum

tia
tia

Boże cóż za killer! Niby owoce, niby i jest świeżo, ale intensywność daje tak po nosie, że to pierwsze perfumy, które sprawiły, że boli mnie od nich głowa. Wystarczy kilka kropel. Wybrałabym je tylko na lato. Nie są dla mnie, choć uwielbiam te owocowe klimaty.....
a jednak....zmieniam zdanie.Być może dlatego,że po raz pierwszy spróbowałam ich wtedy,gdy termometr wskazywał chyba ze 35 stopni.Mając już 3 butelki Creed'a zdecydowałam się dokupić Spring Flower i dać mu szansę,bo zasługuje na nią.Kolejny test wypadł pięknie,nie było bólu głowy,a jedynie niedosyt ich na skórze.Nie wiem czemu je tak ciężko odebrałam po raz pierwszy.Przecież są bardzo piękne.....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Spring Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Spring Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spring Flower marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spring Flower marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Missoni Missoni Ayala Moriel Altruism Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 S. Cute Love Berry Red S. Cute Love Berry Pink Ormonde Jayne Frangipani Benefit Maybe Baby CnR Create Sagittarius O Boticario Linda Koto Parfums L`Elixir de Selenia So...? So...?Exciting Marbert Scarf Taormina