Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Spice and Wood Creed dla kobiet i mężczyzn

Spice and Wood Creed dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Spice and Wood Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Spice and Wood marki Creed to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Spice and Wood został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i jabłko; nutami serca są brzoza, paczula, dzięgiel, goździk (przyprawa) i pieprz; nutami bazy są piżmo, irys, mech dębowy i cedr.

Bergamotka Cytryna Jabłko

Brzoza Paczula Dzięgiel Goździk (przyprawa) Pieprz

Piżmo Irys Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spice and Wood by Creed.

Spice and Wood Recenzje Perfum

anja
anja

Zdecydowanie bardziej podobaja mi sie po calkowitym rozwinieciu.Poczatek nie zrobil na Mnie wielkiego wrazenia(nie moje nuty)aczkolwiek sa bardzo interesujace,takie ..wykwintne.Potem ,kiedy do glosu dochodzi cedr ,pizmo ,mech przeplatajace sie z innym dobrem nadchodzi najciekawsze .Gdzies w tle cichutko spiewa roza.Delikatne,bliskoskorne.Zieja luksusem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Spice and Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Spice and Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spice and Wood marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spice and Wood marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Original Vetiver Yves Saint Laurent M7 By Kilian Back to Black Nasomatto Black Afgano Creed Aventus Amouage Honour Man Tom Ford Tobacco Vanille Profumum Roma Arso Amouage Memoir Man By Kilian Apple Brandy Lubin Idole By Kilian Amber Oud Profumum Roma Acqua Viva Amouage Silver Cologne James Heeley Menthe Fraiche Amouage Amouage Epic Man Tom Ford Mandarino di Amalfi Bond No 9 New York Oud Creed Original Santal Montale Aoud Leather