Marki » C » aromatyczne « Grupy

Silver Mountain Water Creed dla kobiet i mężczyzn

Silver Mountain Water Creed dla kobiet i mężczyzn

Mam: 15 Miałem: 11 Chcę: 10 Ukochany zapach: 1

Silver Mountain Water Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Silver Mountain Water marki Creed to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Silver Mountain Water został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są zielona herbata i czarna porzeczka; nutami bazy są galbanum, piżmo, drzewo sandałowe i petitgrain.

Bergamotka Mandarynka

Zielona herbata Czarna porzeczka

Galbanum Piżmo Drzewo sandałowe Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Mountain Water by Creed.

Al Wisam Day
Mefisto
Hamptons
White Tag
Silver

Silver Mountain Water Recenzje Perfum

gurlen87
gurlen87

Aktualnie mój ulubiony Creed. Pachnie trochę jak niedomagający Aventus z niedorobionym Davidoff Good Life, ale efekt końcowy jest zadowalający. Zapach otwiera się soczystymi nutami hesperydowymi by po paru minutach wysłodzić się porzeczką. W oddali lekko pomrukuje herbata. Całość wymuskana piżmem nadającym transparentny charakter zapachowi. Ten moment lubię najbardziej, jest przejrzyście, rześko z delikatną nutką creedowskiej klasy.
Kompleksowa ocena.
Kompozycja: 8/10
Parametry: 5/10
Flakon: 10/10

kamolskee
kamolskee

Jeśli lubisz owocowe, świeże perfumy na lato, to SMW jest stworzony dla Ciebie. Nie jest to co prawda przesłodzona, mdląca owocowa papka, bardziej świeżość porzeczki, herbaty i cytrusów. Można wyczuć też coś na podobieństwo plastiku - bardzo przyjemne doznanie:) Trwałość mogłaby być lepsza, bo po 2h zapach jest już tylko bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Silver Mountain Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Silver Mountain Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Mountain Water marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Mountain Water marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Epic Man Creed Green Irish Tweed Creed Aventus Amouage Jubilation for Men Nasomatto Black Afgano Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Dior Homme Intense Lubin Idole Creed Virgin Island Water Hermes Terre d'Hermes Amouage Memoir Man Creed Royal Oud Chanel Bleu de Chanel Amouage Amouage Lyric Man Amouage Interlude Man Creed Imperial Millesime Tom Ford Tobacco Vanille Montale Red Vetyver Olivier Durbano Black Tourmaline Creed Original Vetiver