Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Royal Water Creed dla kobiet i mężczyzn

Royal Water Creed dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3

Royal Water Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Royal Water marki Creed to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Royal Water został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są cytrusy i mięta; nutami serca są jagody jałowca i bazylia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Cytrusy Mięta

Jagody jałowca Bazylia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Water by Creed.

Royal Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Royal Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Royal Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Water marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Water marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Creed Original Vetiver By Kilian Straight to Heaven Thierry Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Grey Vetiver Lubin Idole Eau de Parfum Nasomatto Black Afgano Yves Saint Laurent M7 Fresh M. Micallef Jewel for Him Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Rasasi La Yuqawam Homme Creed Imperial Millesime Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Valentino V pour Homme  Guerlain Guerlain Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Viktor&Rolf Antidote Christian Dior Aqua Fahrenheit