Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Royal Scottish Lavender Creed dla kobiet i mężczyzn

Royal Scottish Lavender Creed dla kobiet i mężczyzn

Royal Scottish Lavender marki Creed to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Royal Scottish Lavender został wydany w 1856 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Henry Creed Fifth Generation. Nutami głowy są bergamotka i cytrusy; nutą serca jest lawenda; nutami bazy są wanilia, przyprawy i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytrusy

Lawenda

Wanilia Przyprawy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Scottish Lavender by Creed.

Royal Scottish Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Royal Scottish Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Royal Scottish Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Scottish Lavender marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Scottish Lavender marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Roberto Cavalli Just Cavalli Him Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Iceberg Fluid Man Alfred Sung Paradise Homme Bill Blass Amazing for Men Yardley English Lavender Lomani Network Royal Copenhagen Viking Roxana Illuminated Perfume Vera Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense Houbigant Fougere Royale (2010)