Marki » C » skórzane « Grupy

Royal English Leather Creed dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

skórzany
Royal English Leather Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Royal English Leather marki Creed to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Royal English Leather został wydany w 1781 roku. Royal English Leather stworzyli James Henry Creed First Generation i Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutą serca jest ambra; nutami bazy są skóra i drzewo sandałowe.

Mandarynka Bergamotka

Ambra

Skóra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal English Leather by Creed.

Royal English Leather Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Royal English Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Royal English Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal English Leather marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal English Leather marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Versace Versace L'Homme Trussardi Trussardi Uomo Montale Aoud Cuir d’Arabie Rance 1795 Francois Charles Aubusson Aubusson Homme Mark Buxton Hot Leather Diesel Only The Brave by Bunka Boadicea the Victorious Complex Byredo Baudelaire Knize Knize Ten Ayala Moriel Frangipanni Gloves