Marki » C » orientalne « Grupy

Royal Delight Creed dla kobiet i mężczyzn

Royal Delight Creed dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Royal Delight Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Royal Delight marki Creed to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Royal Delight został wydany w 1993 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są tangeryna i bergamotka; nutami serca są jaśmin i fiołek; nutami bazy są skóra i ambra.

Tangeryna Bergamotka

Jaśmin Fiołek

Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Delight by Creed.

Joop! Femme

Royal Delight Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Royal Delight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Royal Delight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Delight marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Delight marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage The Library Collection Opus IV Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore By Kilian Straight to Heaven Frapin 1270 Histoires de Parfums 1826 Ramon Monegal Ambra di Luna Isabey Isabey L'ambre de Carthage Christian Dior Fahrenheit Absolute Givenchy Givenchy pour Homme Montale Blue Amber Amouage Amouage Epic Man Rochas Alchimie Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo 2008 Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Serge Lutens Iris Silver Mist Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Loree Rodkin Gothic II Loree Rodkin Gothic I