Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Royal Ceylan Creed dla kobiet

Royal Ceylan Creed dla kobiet

ozonowy

Royal Ceylan marki Creed to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Royal Ceylan został wydany w 2006 roku. Royal Ceylan stworzyli Olivier Creed Sixth Generation i Erwin Creed Seventh Generation. Nutami głowy są tangeryna, zielona herbata, bergamotka, imbir i ryż; nutami serca są sól morska, herbata i lotos; nutami bazy są wetyweria, petitgrain, cedr i cytryna.

Tangeryna Zielona herbata Bergamotka Imbir Ryż

Sól morska Herbata Lotos

Wetyweria Petitgrain Cedr Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Ceylan by Creed.

Royal Ceylan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Royal Ceylan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Royal Ceylan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Ceylan marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Ceylan marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2006 Chevignon Best of Chevignon Nautica Nautica Island Voyage Escada Escada Sport  Sport Spirit Victoria`s Secret Very Sexy for Him Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Manuel Canovas Route Mandarine Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine Demeter Fragrance Fiery Curry Acorelle Jardin des Thes Thymes Eucalyptus Zara Zara for Him