Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Original Vetiver Creed dla kobiet i mężczyzn

Original Vetiver Creed dla kobiet i mężczyzn

Original Vetiver Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Original Vetiver marki Creed to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Original Vetiver został wydany w 2004 roku. Original Vetiver stworzyli Olivier Creed Sixth Generation i Erwin Creed Seventh Generation. Nutami głowy są mandarynka, imbir i bergamotka; nutami serca są irys, haitańska wetyweria i drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo i ambra.

Mandarynka Imbir Bergamotka

Irys Haitańska wetyweria Drzewo sandałowe

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Original Vetiver by Creed.

Mugler Cologne

Original Vetiver Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Kapitalny zapach o kolońskim charakterze, a zarazem z wielką klasą.
Creed Original Vetiver to przede wszystkim świeżość - zielona, energetyzująca i zdecydowana.
Otwarcie to głównie cytrusy, bardzo dużo cytrusów, połączonych z delikatnym imbirem, który dodaje charakteru i fajnie "podkręca" zapach. Po chwili pojawia się wetyweria, podkreślając męskość kompozycji i dopełniając całości dzieła.
Podobieństwo do Cologne Muglera rzuciło mi się w nos od razu, lecz po porównaniu ręka w rękę, okazało się że jednak je trochę dzieli. Creed jest ciekawszy, bardziej wyrazisty, męski i mimo wszystko czuć że stoi tą "półkę wyżej" od Muglera, choć biorąc pod uwagę cenę, chyba skłaniałbym się w stronę Cologne...
Jak na tak świeży zapach, parametry Vetivera okazały się bardzo przyzwoite, powiedziałbym wręcz że ponadprzeciętne - trwałość około 6-7h przy wyczuwalnej, acz niezbyt mocnej projekcji, uważam za całkowicie zadowalający wynik.
Original Vetiver, pomimo niespecjalnie skomplikowanej budowy, sprawia wrażenie zapachu przemyślanego, a przede wszystkim naturalnego i dającego wiele radości z noszenia. Bardzo pozytywnie nastraja, a świetna jakość składników dodatkowo utwierdza w przekonaniu że nie mamy do czynienia ze zwykłym świeżakiem :)
Polecam gorąco, świetny wypust od Creed'a.

Original Vetiver by Creed 4.04 out of 5 based on 26 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Original Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Original Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Original Vetiver marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Original Vetiver marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Lubin Idole Lubin Idole Eau de Parfum Tom Ford Grey Vetiver Creed Green Irish Tweed Hermes Terre d'Hermes Amouage Honour Man Yves Saint Laurent M7 Amouage Memoir Man Creed Imperial Millesime Nasomatto Black Afgano L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Montale Red Vetyver Tom Ford Tobacco Vanille Montale Black Aoud Hermes Terre d`Hermes Parfum Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Serge Lutens Fille en Aiguilles Christian Dior Fahrenheit Amouage Amouage Epic Man