Marki » C » cytrusowe « Grupy

Orange Spice Creed dla mężczyzn

Orange Spice Creed dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

Orange Spice Creed dla mężczyzn Zdjęcia

Orange Spice marki Creed to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Orange Spice został wydany w 1950 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Henry Creed Fifth Generation. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutą serca jest neroli; nutami bazy są przyprawy i ambra.

Bergamotka Pomarańcza

Neroli

Przyprawy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Spice by Creed.

Classic
V.O. Version Originale

Orange Spice Recenzje Perfum

JayKay
JayKay

Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo to nie mój klimat natomiast fani YSL Kourosa powinni koniecznie spróbować!
Dla mnie to taki Kouros ze stonowanymi nutami animalistycznymi czyli kolokwialnie rzecz ujmując bez moczu kota, co w tym przypadku nie czyni ich wykastrowanymi lecz po prostu noszalnymi.
Zapach w bardzo starym stylu, na początku przypominał mi pomarańczową kostkę toaletową, później oldskulową wodę kolońską by skończyć na zakładzie fryzjerskim.
Projekcja duża, zdecydowanie największa ze znanych mi Creedów, trwałość pod 10h.

4,5/10

Orange Spice by Creed 3.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Orange Spice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Orange Spice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Spice marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Spice marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Christian Dior Eau Fraiche Creed Virgin Island Water Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete Myrurgia 1916 O Boticario Linked He Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Atkinsons Gold Medal Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash I Profumi di Firenze Limone di Sicilia The Organic Pharmacy Organic Glam Citron