Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Neroli Sauvage marki Creed to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Neroli Sauvage został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są neroli i werbena; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Grejpfrut

Neroli Werbena

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli Sauvage by Creed.

Neroli Sauvage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Neroli Sauvage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Neroli Sauvage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli Sauvage marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli Sauvage marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Nautica Nautica Island Voyage Avon Fire Me Up Novae Plus Fresh Blue The Different Company Bergamote Frederic Malle Cologne Bigarade Oriflame In Tune Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Burberry Burberry Summer Men 2009 Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Amway Opportune