Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Neroli Sauvage marki Creed to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Neroli Sauvage został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są neroli i werbena; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Grejpfrut

Neroli Werbena

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli Sauvage by Creed.

Neroli Sauvage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Neroli Sauvage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Neroli Sauvage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli Sauvage marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli Sauvage marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Nautica Nautica Island Voyage Azzaro Eau Belle D'Azzaro Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra The Different Company Bergamote Fragonard Les Naturelles: Verveine Memoire Liquide Soleil Liquide James Heeley Menthe Fraiche Morris Morris Zara Zara for Him