Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 1

Neroli Sauvage Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Neroli Sauvage marki Creed to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Neroli Sauvage został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są neroli i werbena; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Grejpfrut

Neroli Werbena

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli Sauvage by Creed.

Neroli Sauvage Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

Zaskakująco mało popularny spośrod Creedów . Tymczasem nie odbiega poziomem ani klimatem od Green Irish Tweed, Royal Water czy Imperial Millesime .
Zapach swieży , cytrusowo-zielony , naturalny i aromatyczny , z klasyczną creedową bazą spod znaku ambergris .
Dojrzały , dystyngowany cytrus dla eleganckich panow po 30-ce - a zatem idealnie trafia w grupę docelową zapachów marki Creed .
Wytrawny , cierpki , gorzkawy . Najlepszy na wiosnę , do biura całoroczny .
Trwalość okolo 4 h , projekcja delikatna , wyczuwalny tylko w bliskim kontakcie .Dyskretny jak angielski gentleman.
Powinien przypaśc do gustu miłośnikom takich pachnideł jak Creed Green Irish Tweed , Creed Royal Water , Creed Imperial Millesime , Zegna Sicilian Mandarin, Zegna Italian Bergamot , Armani Prive Vetiver Babylone, Frederic Malle Cologne Indelebile , Frederic Malle Bigarade Concentree , Tom Ford Neroli Portofino , Clive Christian 1872 for men .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Neroli Sauvage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Neroli Sauvage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli Sauvage marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli Sauvage marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Guerlain L'Âme d'Un Héros Elizabeth Arden Iced Green Tea Billy Jealousy Illicit Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Sisley Sisley Eau de 3 Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Tocca Bianca Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Jo Malone Verbenas of Provence Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Intelligent Nutrients Innercalm Anya`s Garden Light