Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Millesime 1849 Creed dla kobiet i mężczyzn

Millesime 1849 Creed dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Millesime 1849 Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Millesime 1849 marki Creed to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Millesime 1849 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed. Nutę głowy stanowi kalabryjska bergamotka; nutami serca są jaśmin, paczula, cedr i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, agar (oud), wanilia bourbon i piżmo.

Kalabryjska bergamotka

Jaśmin Paczula Cedr Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Agar (oud) Wanilia bourbon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Millesime 1849 by Creed.

Millesime 1849 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Millesime 1849, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Millesime 1849, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Millesime 1849 marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Millesime 1849 marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Antonio Banderas Mediterraneo Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Maculin Fraicheur Paul Smith Sunshine Edition for Men Perry Ellis Perry Ellis Crabtree & Evelyn Nomad Jardin de France Svetlana Alfred Dunhill Dunhill Black Gin Tonic Happy Hour Men Pacifica Avalon Juniper O Boticario Egeo Black Phoenix Alchemy Lab Yurei LR Terminator