Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Love in White Creed dla kobiet

Love in White Creed dla kobiet

żółtych kwiatów
Love in White Creed dla kobiet Zdjęcia Love in White Creed dla kobiet Zdjęcia Love in White Creed dla kobiet Zdjęcia

Love in White marki Creed to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Love in White został wydany w 2005 roku. Love in White stworzyli Olivier Creed Sixth Generation i Erwin Creed Seventh Generation. Nutę głowy stanowi skórka pomarańczowa; nutami serca są irys, narcyz, magnolia, ryż, włoski jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i ambra.

Skórka pomarańczowa

Irys Narcyz Magnolia Ryż Włoski jaśmin Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love in White by Creed.

Jil Sander Pure
Twin for Women
Pur Blanca

Love in White Recenzje Perfum

Lalika
Lalika

Świetny uniwersalny zapach do pracy. Nikt nie pomyli zapachu kobiety ubranej w Love in White z innym. To nie jest unisex, nic takiego. Jest czysto, świeżo, odrobinę owocowo i kwiatowo. Zawsze trafiony prezent dla kobiety. No chyba, że ta jest wielbicielką specyficznych innych woni ;-)

Arttemiss
Arttemiss

Nuda Panie, nuda...

Otwarcie to skórka pomarańczowa, ledwo zauważalna i prawie całkiem już sucha. Z nią przybywa bardzo intensywny irys - szczęśliwie bez marchewkowych ciągotek, prawie równie mocna magnolia, delikatny narcyz i ryż - lekko suchy i pylisty. Z bazy wyczuwam jedynie sandałowiec, mocno tłamszony kwiatami. Zapach z gatunku sympatycznych, poprawnych i grzecznych. Trudno pisząc o nim wykrzesać z siebie jakieś peany pochwalne, tak samo, jak trudno kompletnie go skrytykować: ot coś, o czym można by powiedzieć, że to "ładny" zapach i zapomnieć. Jak dla mnie nazbyt "ładny", za grzecznych i wieje od niego nudą. Coś na kształt dnia spędzonego z arkadyjską pastereczką... A niby miał czerpać inspiracje z podróży... Nie wiem, patrząc na komponenty może i owszem, chociaż jakoś bardziej pasował by mi na kolejne, do bólu podobne do innych przedpołudnie gdzieś w ogrodach jakiegoś Shire, Manor, czy innego chateau. "Love in White" - miłość - może to i miłość, ale obawiam się, że opleciona tak konceptualizowaną miłością to z nudów bym umarła i z monotonii wyła. Nie... Wzmiankowane podróże zupełnie mi tutaj nie pasują: prędzej, tropem sielanki i bieli schody przeuroczego wiejskiego kościółka ze słodką a nodobną panną młodą, obsypywaną ryżem. Ale jakby mnie tak tym Creedem mieli okraszać, to normalnie chyba bym się oudem odgryzła i odleciała niczym na miotle na ciemnych skrzydłach kadzideł.

Możliwe, że przesadzam: z nielicznymi wyjątkami raczej nie jestem fanką Creeda, podobnie jak większości firm czerpiących z tradycji brytyjskiego perfumiarsta (i wiem - okręt zwany Creed od lat już cumuje we Francji). Zdecydowanie bliżej mi do perfum bardziej w duchu "kontynentalnym". Tych całkiem grzecznych i tych bardzo bardzo niegrzecznych. Ważne, by nie wiało od nich nudą.

Trwałość średnia, projekcja bliskoskórna - dobre i to.

kKIRA
kKIRA

Miłość w bieli ....
O tak ! zapach idealny na lato .Pieknie się rozwija na rozgrzanej słoncem skórze .Pasuje do wszystkiego z wyjątkiem dresu . Sprawdzi się w dzień jak i w ciepły wieczór. Zapach przynosi na myśl luxusowe wakacje w egzotycznym miejscu .Spacer boso plażą w długiej zwiewnej sukience ...cała Miłość w bieli :)
Róża, irys , magnolia , jasmin te nuty mój nos wyczuwa najbardziej , w pozniejszej fazie łagodzi je wanilia. Bardzo trwałe , po 5 godzinach nadal wyczuwalne przez otoczenie (wystarczy delikatna aplikacja ). Perfumy ciepłolubne , w zimne dni mogą być mało charakterystyczne .

Lekko słodki - mdlącą, nieprzyjemną słodyczą, odrobinę mydlany, gdzieś plącze się dziwna ,mączna nuta. Nietrwały i mało intensywny - nic ciekawego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Love in White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Love in White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love in White marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love in White marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur L'Agent Tom Ford Sahara Noir Creed Original Vetiver Masaki Matsushima Masaki Shiro Guerlain Tonka Imperiale Tom Ford Amber Absolute Tom Ford Mandarino di Amalfi Montale Dark Purple Valentino Valentina Lubin Idole Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Serge Lutens Fille en Aiguilles Escentric Molecules Molecule 01 Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Hermes Kelly Caleche Lubin Idole Eau de Parfum Profumum Roma Dolce Acqua Escentric Molecules Molecule 02 Creed Virgin Island Water Donna Karan DKNY Be Delicious