Marki » C » kwiatowe « Grupy

Love in Black Creed dla kobiet

Love in Black Creed dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 3

Love in Black Creed dla kobiet Zdjęcia Love in Black Creed dla kobiet Zdjęcia Love in Black Creed dla kobiet Zdjęcia

Love in Black marki Creed to kwiatowe perfumy dla kobiet. Love in Black został wydany w 2008 roku. Love in Black stworzyli Olivier Creed Sixth Generation i Erwin Creed Seventh Generation. Nutami głowy są włoski fiołek, cedr virginia i dzikie kwiaty; nutami serca są irys, goździk (przyprawa) i piżmo; nutami bazy są czarna porzeczka i róża bułgarska.

Włoski fiołek Cedr Virginia Dzikie kwiaty

Irys Goździk (przyprawa) Piżmo

Czarna porzeczka Róża bułgarska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love in Black by Creed.

Insolence Eau de Parfum

Love in Black Recenzje Perfum

conneryfan
conneryfan

Niestety prawie nie pachnie fiołkiem I jest trochę pogrzebowy jak butelka.Nadal nr.1 fiołków to Violetta di Parma

Ładny fiołkowo - irysowy zapach. Na początku czuję jeszcze odrobinę owoców, głównie czarnej porzeczki, a potem to już tylko kwiaty.

Średnio trwały - rozczarował mnie, bo początek był mocny i intensywny i zapowiadał prawdziwego killera, takiego jak lubię, a potem przycichł i zbladł.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Love in Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Love in Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love in Black marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love in Black marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Voile de Jasmin Romeo Gigli G Gigli Adidas Energy Game Creed 2000 Fleurs Dorin Un Air de Damas Fullah Myrurgia Promesa de Amor Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Lili Bermuda Pink Ana Hickmann Ana Kate Moss Wild Meadow Smell Bent Bollywood or Bust Melvita Floral Water Orange Blossom