Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Irisia Creed dla kobiet

Irisia Creed dla kobiet

Irisia Creed dla kobiet Zdjęcia

Irisia marki Creed to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Irisia został wydany w 1968 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Henry Creed Fifth Generation. Nutami głowy są bergamotka, mimoza, mandarynka i brzoskwinia; nutami serca są irys, tuberoza i fiołek; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, paczula, ambra, wanilia, mech dębowy i cedr.

Bergamotka Mimoza Mandarynka Brzoskwinia

Irys Tuberoza Fiołek

Ambra Drzewo sandałowe Paczula Ambra Wanilia Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Irisia by Creed.

Irisia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Irisia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Irisia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Irisia marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Irisia marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Iceberg Iceberg Effusion Woman Lollia Breathe Weil Sweet Bambou Czech & Speake Mimosa Nicolas Danila European Gardens Ulric de Varens Mini Kiss Histoires de Parfums Blanc Violette Parfums 06130 Lierre Rose Oriflame Solliden for Her Dana Zig Zag Florascent Aqua Aromatica The Vert