Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Imperial Millesime Creed dla kobiet i mężczyzn

Mam: 11 Miałem: 6 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

morski
słony
Imperial Millesime Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Imperial Millesime Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Imperial Millesime marki Creed to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Imperial Millesime został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są nuty owocowe i sól morska; nutami serca są irys, mandarynka, sycylijska cytryna i bergamotka; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i nuty morskie.

Nuty owocowe Sól morska

Irys Mandarynka Sycylijska cytryna Bergamotka

Piżmo Nuty drzewne Nuty morskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imperial Millesime by Creed.

Ed Hardy Love & Luck for Men
Unforgivable
Cuba Wild Heart
Essence Musk

Imperial Millesime Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Odświeżające, przyjemne perfumy na ciepłe dni.
Creed Imperial Millesime to przede wszystkim połączenie kolorowych, wesołych owoców z nutami morskimi (można wyczuć pewną słoność dodającą świeżości) i delikatnym irysem. W tle wyczuwalne są cytrusy - dobrze, że nie są wysunięte na pierwszy plan. Zapach sprawia wrażenie naturalnego i miło smaga po nosie, nie narzucając się - projekcja jest raczej umiarkowana (ale wyczuwalna) - jak na letni zapach przystało, trwałość dobra, około 7h na mojej skórze.
Ok, wszystko fajnie, ale do czegoś chciałoby się przyczepić. Główny zarzut to cena - Imperial Millesime wg mnie nie wyróżnia się na tyle, aby płacić za niego tyle kasiorki. Co więcej, uważam że spokojnie znajdziemy dużo lepsze zapachy za 1/2 czy 1/3 ceny Creeda. Rozumiem że liczy się otoczka, marketing i firma, ale mimo wszystko nie zapłaciłbym tyle za te perfumy.
Ponadto, uważam że Imperial jest raczej mainstreamowym, niźli niszowym zapachem. Jakość składników jest naturalnie lepsza, ale sama kompozycja szału nie robi...
Podsumowując - jest to bardzo dobry, przyjemny i niezwykle noszalny zapach na wiosnę/lato, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ale wg mnie zwyczajnie nie warty swojej ceny.
Polecam sprawdzić, bo wącha się przyjemnie :)

garygarfild
garygarfild

swieży,lekki i -ku mojemu zaskoczeniu- z godziny na godzine coraz bardziej zmysłowy zapach( sic!).W pierwszym momencie uderzające podobieństwo do Reflection Amouge, które znika, rozmywa się, w miękką wariację nut owocowych owianych delikatnym chłodem. Nut morskich wyraznie nie wyczuwam ale utrzymujące się wrażenie delikatnego powiewu chłodu moge ostatecznie uznać za nuty wodne co nie zmienia faktu,że IM Creed nosi sie lekko, przyjemnie zwłaszcza w upalne dni. Zmysłowość, która po 4 godzinach zaczyna coraz bardziej uwodzić jest dodatkowym bonusem.Jak dla mnie unisex i szalenie przyjemny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Imperial Millesime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Imperial Millesime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imperial Millesime marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imperial Millesime marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Creed Green Irish Tweed Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Tom Ford Tobacco Vanille Creed Original Vetiver Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Montale Red Vetyver Lalique Lalique White Thierry Mugler A*Men Pure Havane Thierry Mugler A*Men Burberry London for Men Viktor&Rolf Spicebomb Comme des Garcons Amazingreen Montale Dark Aoud Thierry Mugler A*Men Pure Malt Bentley Bentley for Men Christian Dior Fahrenheit Absolute