Marki » C » kwiatowe « Grupy

Imperatrice Eugenie Creed dla kobiet

Imperatrice Eugenie Creed dla kobiet

Imperatrice Eugenie marki Creed to kwiatowe perfumy dla kobiet. Imperatrice Eugenie został wydany w 1862 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henry Creed Third Generation. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są włoski jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Cytryna

Włoski jaśmin Róża bułgarska

Ambra Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imperatrice Eugenie by Creed.

Imperatrice Eugenie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Imperatrice Eugenie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Imperatrice Eugenie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imperatrice Eugenie marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imperatrice Eugenie marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Elizabeth Taylor Gardenia Liz Claiborne Bora Bora Air-Val International Disney Minnie Vera Wang Bouquet Yardley Magnolia Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Yves Rocher Pur Desir de Lilas Herve Leger Rose Leger Christina Aguilera X Pose Passion Potter & Moore Orange Flower and Amber