Marki » C » szyprowe « Grupy

Green Valley Creed dla mężczyzn

Green Valley Creed dla mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

Green Valley Creed dla mężczyzn Zdjęcia

Green Valley marki Creed to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Green Valley został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są imbir i czarna porzeczka; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Mandarynka

Imbir Czarna porzeczka

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Valley by Creed.

Green Valley Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Green Valley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Green Valley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Valley marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Valley marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Creed Green Irish Tweed Zirh Ikon Prada Prada Amber Pour Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Absolute Guerlain Guerlain Homme Lalique Encre Noire Sport Thierry Mugler A*Men Pure Havane Thierry Mugler A*Men Pure Malt Montale Red Vetyver Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Lalique Hommage a L'Homme M. Micallef Jewel for Him Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Cartier Declaration L'Eau Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Creed Original Santal The Different Company Sel de Vetiver CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Guerlain Guerlain Homme Intense