Marki » C » kwiatowe « Grupy

Fleurissimo Creed dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

tuberozowy
Fleurissimo Creed dla kobiet Zdjęcia Fleurissimo Creed dla kobiet Zdjęcia

Fleurissimo marki Creed to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurissimo został wydany w 1956 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Henry Creed Fifth Generation. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są irys, tuberoza, fiołek i róża bułgarska; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka

Irys Tuberoza Fiołek Róża bułgarska

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurissimo by Creed.

Fleurissimo Recenzje Perfum

tia
tia

Boże,cóż za koszmar! Sam fiołek! na dodatek w wydaniu ,które może ubrać kobieta po 70 roku życia.Nie wiem czemu się skusiłam na butelkę.Bardzo żałuję.To zapach w stylu babcinych duszących kropideł.To był zakup w ciemno i zarazem samobój roku..
Robię kolejne podejście do tej kompozycji
Przyznam, że trochę się z nim oswoiłam. Nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, ale sympatia od lepszego poznania.

aranka
aranka

Miałam i używałam tego zapachu z wielką przyjemnością .
Zawsze się w nim czułam...dostojnie i elegancko.
To cudowna kompozycja delikatnie kwiatowa świeża i taka troche retro,ale nie staromodna.
Nie umiem konkretnie określić poszczególnych nut zapachowych,ale dla mnie jest to kompozycja doskonała i ponadczasowa.
Trwałaość(edt)znakomita!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Fleurissimo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Fleurissimo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurissimo marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurissimo marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ysatis Iris Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Max Mara Max Mara Gold Touch Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Bill Blass Couture 6 Ormonde Jayne Sampaquita Gres Cabotine Sensuelle Kenzo Flower by Kenzo Essentielle John Galliano John Galliano Eau de Toilette Roberto Capucci Ballade a Venise Montale So Flowers Novaya Zarya Milaya Vetcherom