Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Feuille Verte Creed dla kobiet i mężczyzn

Feuille Verte Creed dla kobiet i mężczyzn

Feuille Verte Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Feuille Verte marki Creed to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Feuille Verte został wydany w 2006 roku. Feuille Verte stworzyli Olivier Creed Sixth Generation i Erwin Creed Seventh Generation. Nutami głowy są lima i mandarynka; nutami serca są wanilia, mech dębowy i róża bułgarska; nutą bazy jest jaśmin.

Lima Mandarynka

Wanilia Mech dębowy Róża bułgarska

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feuille Verte by Creed.

Feuille Verte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Feuille Verte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Feuille Verte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feuille Verte marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feuille Verte marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Comme des Garcons Odeur 71 Gucci Gucci No 3 Tom Ford Black Violet Lancetti Lancetti Femme Theo Fennell Theo Fennell Scent Memo Lalibela Sylvie No. 7 Jessica Simpson Fancy Nights Marc de la Morandiere Bleu de Chine Long Lost Perfume Memoire Cherie Jean Patou Caline