Marki » C » kwiatowe « Grupy

Fantasia de Fleurs Creed dla kobiet

Fantasia de Fleurs Creed dla kobiet

Miałem: 1

Fantasia de Fleurs Creed dla kobiet Zdjęcia

Fantasia de Fleurs marki Creed to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fantasia de Fleurs został wydany w 1862 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henry Creed Third Generation. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są róża bułgarska i irys; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka

Róża bułgarska Irys

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasia de Fleurs by Creed.

Fantasia de Fleurs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Fantasia de Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Fantasia de Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasia de Fleurs marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasia de Fleurs marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Luciano Soprani Miss Soprani Bath and Body Works White Cherry Blossom Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Mary Kay Sparkling Honeysuckle Fragrances of Ireland Connemara Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Coach Freesia Splash Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Miller et Bertaux Shanti Shanti Des Filles a la Vanille Imma Faberlic Charme