Marki » C » kwiatowe « Grupy

Fantasia de Fleurs Creed dla kobiet

Fantasia de Fleurs Creed dla kobiet

Miałem: 1

Fantasia de Fleurs Creed dla kobiet Zdjęcia

Fantasia de Fleurs marki Creed to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fantasia de Fleurs został wydany w 1862 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henry Creed Third Generation. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są róża bułgarska i irys; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka

Róża bułgarska Irys

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasia de Fleurs by Creed.

Fantasia de Fleurs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Fantasia de Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Fantasia de Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasia de Fleurs marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasia de Fleurs marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Christian Dior Forever and Ever Dior Escada Escada Collection 2001 Roberto Verino VV Rose Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Kathy Hilton My Secret Paul Smith Paul Smith Floral Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Mistral Verbena Flower Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Krigler English Promenade Melvita Floral Water Orange Blossom