Marki » C » szyprowe « Grupy

Erolfa Creed dla mężczyzn

Erolfa Creed dla mężczyzn

Erolfa Creed dla mężczyzn Zdjęcia

Erolfa marki Creed to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Erolfa został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są kminek, lima, melon, nuty zielone, fiołek, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, sosna, imbir, pieprz, jaśmin, kwiat muszkatołowca i nuty ziołowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, cedr i ambra.

Kminek Lima Melon Nuty zielone Fiołek Bergamotka Cytryna

Cyklamen Sosna Imbir Pieprz Jaśmin Kwiat muszkatołowca Nuty ziołowe

Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Erolfa by Creed.

Erolfa Recenzje Perfum

Erolfa by Creed 3.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Erolfa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Erolfa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Erolfa marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Erolfa marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Avon Perceive for Men Animale Animale Roberto Capucci R de Capucci Lancome Sagamore Gucci Gucci Pour Homme Frank Los Angeles Frank No.3 Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Avon True Force Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Jean Patou Invitation