Marki » C » szyprowe « Grupy

Erolfa Creed dla mężczyzn

Erolfa Creed dla mężczyzn

Erolfa Creed dla mężczyzn Zdjęcia

Erolfa marki Creed to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Erolfa został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są kminek, lima, melon, nuty zielone, fiołek, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, sosna, imbir, pieprz, jaśmin, kwiat muszkatołowca i nuty ziołowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, cedr i ambra.

Kminek Lima Melon Nuty zielone Fiołek Bergamotka Cytryna

Cyklamen Sosna Imbir Pieprz Jaśmin Kwiat muszkatołowca Nuty ziołowe

Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Erolfa by Creed.

Erolfa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Erolfa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Erolfa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Erolfa marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Erolfa marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Solange Azagury-Partridge Cosmic Mauboussin Emotion Divine Jovoy Paris Chypre Shiseido Zen Original Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Penhaligon`s Racquets Formula D.S. & Durga M'Head Reds Farmacia SS. Annunziata Ybris Francesco Smalto Molto Smalto Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Escentric Molecules Escentric 03 Galimard Seigneur