Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Epicea Creed dla mężczyzn

Epicea Creed dla mężczyzn

Epicea Creed dla mężczyzn Zdjęcia

Epicea marki Creed to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Epicea został wydany w 1965 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Henry Creed Fifth Generation. Nutami głowy są bergamotka i lawenda; nutą serca jest goździk (przyprawa); nutą bazy jest sosna.

Bergamotka Lawenda

Goździk (przyprawa)

Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Epicea by Creed.

Epicea Recenzje Perfum

Epicea by Creed 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Epicea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Epicea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Epicea marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Epicea marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Otto Kern Otto Kern Man Amouage Ciel Pour Homme B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Gant Gant Summer 2009 Xerjoff Uden Abercrombie & Fitch Colden Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Demeter Fragrance Black Pepper Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Esme Rene Adam's Secret Demeter Fragrance Gingerale Intelligent Nutrients Attune