Marki » C » drzewno - szyprowe « Grupy

Cypres Musc Creed dla mężczyzn

Cypres Musc Creed dla mężczyzn

Cypres Musc marki Creed to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Cypres Musc został wydany w 1948 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henry Creed Fourth Generation. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, mech dębowy, ambra, bergamotka i cyprys.

Piżmo Mech dębowy Ambra Bergamotka Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cypres Musc by Creed.

Cypres Musc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Cypres Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Cypres Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cypres Musc marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cypres Musc marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Hermes Bel Ami Decleor Un Air de Java Mary Kay Tribute for Men Carven Vetiver Diptyque Opone Bois 1920 1920 Extreme Trussardi Fresh Uomo Coty Stetson Rich Suede Tom Ford Arabian Wood Anya`s Garden Kaffir Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Melvita Genuine Patchouli