Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cuir de Russie Creed dla mężczyzn

Cuir de Russie Creed dla mężczyzn

skórzany
dymny

Cuir de Russie marki Creed to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cuir de Russie został wydany w 1953 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Henry Creed Fifth Generation. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, brzoza, drzewo sandałowe, ambra, styraks, bergamotka, cytryna amalfi i skóra.

Neroli Brzoza Drzewo sandałowe Ambra Styraks Bergamotka Cytryna Amalfi Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir de Russie by Creed.

Cuir de Russie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Cuir de Russie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Cuir de Russie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir de Russie marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir de Russie marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Aquolina Blue Sugar Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber L`Erbolario Tea & Cedar Roccobarocco Mouse Cologne Etro Magot Loewe Aguazul de Loewe Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Tom Tailor Ocean for Men Avon Unscripted Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Arno Sorel Shaman Silver