Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bois de Santal Creed dla kobiet i mężczyzn

Bois de Santal Creed dla kobiet i mężczyzn

Bois de Santal marki Creed to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois de Santal został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, nuty zielone i cywet; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Pomarańcza Cytryna Nuty zielone Cywet

Drzewo sandałowe

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Santal by Creed.

Bois de Santal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Bois de Santal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Bois de Santal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Santal marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Santal marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Calvin Klein Euphoria Men Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Bijan Bijan Style Men Lobogal Naceo Rouge Luciano Soprani Soprani Uomo Giorgio Armani Cedre Olympe Azzaro Pure Vetiver Gucci Gucci by Gucci Sport DSH Perfumes Seven CB I Hate Perfume Just Breathe Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta