Marki » C » cytrusowe « Grupy

Bois de Cedrat Creed dla kobiet i mężczyzn

Bois de Cedrat Creed dla kobiet i mężczyzn

Bois de Cedrat Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bois de Cedrat marki Creed to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois de Cedrat został wydany w 1875 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henry Creed Third Generation. Nutę głowy stanowi sycylijska cytryna; nutą serca jest kalabryjska mandarynka; nutami bazy są cedr i ambra.

Sycylijska cytryna

Kalabryjska mandarynka

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Cedrat by Creed.

Bois de Cedrat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Bois de Cedrat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Bois de Cedrat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Cedrat marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Cedrat marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Oscar de la Renta Oscar Citrus Floris Limes Calypso Christiane Celle Calypso The O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Lush Olive Branch Bronnley Lemon & Neroli Floris Pink Grapefruit Bond No 9 Texas Niven Morgan Blue Scent Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange Gump`s Baroque Pearl Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea