Marki » C » aromatyczno - zielone « Grupy

Baie de Genievre Creed dla kobiet i mężczyzn

Baie de Genievre Creed dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Baie de Genievre Creed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Baie de Genievre marki Creed to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baie de Genievre został wydany w 1982 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są bergamotka i cynamon; nutami serca są goździk (przyprawa) i jagody jałowca; nutami bazy są ambra i wetyweria.

Bergamotka Cynamon

Goździk (przyprawa) Jagody jałowca

Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baie de Genievre by Creed.

Baie de Genievre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Baie de Genievre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Baie de Genievre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baie de Genievre marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baie de Genievre marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Calvin Klein Escape Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Halston Halston 1-12 L`Artisan Parfumeur The Pour Un Ete Elizabeth Arden Green Tea Intense Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Sisley Sisley Eau de 1 MAC Creations Greenify Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Demeter Fragrance New Zealand Truefitt & Hill Grafton