Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Angelique Encens Creed dla kobiet

Angelique Encens Creed dla kobiet

Angelique Encens marki Creed to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Angelique Encens został wydany w 1933 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henry Creed Fourth Generation. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, tuberoza, dzięgiel, ambra, kadzidło, wanilia i róża.

Jaśmin Tuberoza Dzięgiel Ambra Kadzidło Wanilia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angelique Encens by Creed.

Angelique Encens Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Angelique Encens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Angelique Encens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angelique Encens marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angelique Encens marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Antonio Banderas Diavolo Extremely Woman Charles Jourdan L`Insolent Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Alexandra de Markoff Alexandra Chiemsee Wildcard! Guerlain Les Secrets de Sophie Ayala Moriel Moon Breath Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Benefit So Hooked on Carmella David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Revlon Bling Bling