Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Acqua Fiorentina Creed dla kobiet

Acqua Fiorentina Creed dla kobiet

Acqua Fiorentina Creed dla kobiet Zdjęcia Acqua Fiorentina Creed dla kobiet Zdjęcia Acqua Fiorentina Creed dla kobiet Zdjęcia

Acqua Fiorentina marki Creed to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Acqua Fiorentina został wydany w 2009 roku. Acqua Fiorentina stworzyli Olivier Creed Sixth Generation i Erwin Creed Seventh Generation. Nutami głowy są Śliwka i jabłko; nutami serca są róża, gruszka, bergamotka, sycylijska bergamotka i cytryna; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe i biały grejpfrut.

Śliwka Jabłko

Róża Gruszka Bergamotka Sycylijska bergamotka Cytryna

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Biały grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Fiorentina by Creed.

My Honey
Miss Pucci
Dolcia

Acqua Fiorentina Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

A ja będę w całkowitej opozycji, kompletnie się nie zgodzę, żeby pachniał sztuczno, ale takie uroki perfum nie na każdym pachną tak samo.
To 1 z 1szych zapachów niszowych jakie poznałam i od razu pokochałam.
Pokochałam za to, że czuć w nim jakość i zupełnie inny zamysł nurtu kwiatowo-owocowego upodobanego sobie przez mainstream, a już porównywanie do D. chyba już spore zapędzenie się, bo to ogromny antykomplement.
Zapach pokazuje jak nisza bawi się owocwami i kwiatami i że takie mieszanki mogą być cudne, a wręcz obłędne, pełne nietuzinkowości, dziewczęcości i wspomnianej radości.
Czuć kwiaty i owoce, ale w tak oryginalny sposób, że długo nie znałam czegoś w podobnych klimatach, coś co okazało się w takiej grupie wyraziste, a to bardzo cenne, dodatkowo czuć jakość tego zapachu, że uczyniono dzieło z dobrej jakości komponentów, czuć inną jakość niż podupadły mainstream
Urokliwość, migocenie tego zapachu jest imponujące.
W nutach głównie owoce, ale ma w sobie nuty kwiatowe, dużo poprawiających nastrój cytrusów, śliwka, żaden kompocik, żadna sztuczność, żadna pospolitość.
Jest jakość, wyjątkowość, niesamowity urok, wdzięk.
Flakonik bardzo ładny. Wg mnie na tle większości damskich Creedów typu In White czy Spring najciekawszy, najbardziej zapadający w pamięć, ujmująco-uzależniający.

zielona
zielona

Jedyne pozytywne określenie, jakie jestem w stanie z siebie wydusić odnośnie tego zapachu, to "musujący".

Trzeba tylko dodać, że to co musuje to najtańsza, sztuczniejsza od cycków Dody, oranżada w proszku, zmieszana z lekko skisłą kompozycją rzędu Cool Water. Chemiczny, ostry, gorzko-kwaśny, fatalnie układający się na skórze i o zgrozo, trwały, koszmarek. Ponoć [oby!!!] wycofywany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Acqua Fiorentina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Acqua Fiorentina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Fiorentina marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Fiorentina marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Korrigan M. Micallef Gaiac Fueguia 1833 Alguien Sueña Diptyque 34 boulevard Saint Germain Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Lalique Amethyst Tom Ford Tobacco Vanille Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy Hot Couture Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Lubin Idole Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Fueguia 1833 Mbucuruyá Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Tom Ford Amber Absolute Annick Goutal Le Chevrefeuille Annick Goutal Nuit Etoilee John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition Bissoumine Soir Ensoleille Fueguia 1833 La Cautiva