Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Acier Aluminium Creed dla mężczyzn

Acier Aluminium Creed dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 3

Acier Aluminium Creed dla mężczyzn Zdjęcia Acier Aluminium Creed dla mężczyzn Zdjęcia

Acier Aluminium marki Creed to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Acier Aluminium został wydany w 1973 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Henry Creed Fifth Generation. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są przyprawy i nuty owocowe; nutami bazy są wanilia i ambra.

Bergamotka

Przyprawy Nuty owocowe

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acier Aluminium by Creed.

Acier Aluminium Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Acier Aluminium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Acier Aluminium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acier Aluminium marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acier Aluminium marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Benetton Benetton Cold Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Jovoy Paris Hesperide Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Cattier Eau du Verger Bensimon Cologne Bensimon 2005 Jo Malone Lime Basil & Mandarin Avon Just Play for Her Lacoste Challenge Roger & Gallet The Vert Hermes Eau de Pamplemousse Rose Guerlain La Cologne Du Parfumeur