Marki » C » kwiatowe « Grupy

2000 Fleurs Creed dla kobiet

2000 Fleurs Creed dla kobiet

2000 Fleurs Creed dla kobiet Zdjęcia

2000 Fleurs marki Creed to kwiatowe perfumy dla kobiet. 2000 Fleurs został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Creed Sixth Generation. Nutami głowy są magnolia, czarna porzeczka, mandarynka, fiołek i róża; nutami serca są irys, lilia, narcyz, zielona herbata, jaśmin i bez; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Magnolia Czarna porzeczka Mandarynka Fiołek Róża

Irys Lilia Narcyz Zielona herbata Jaśmin Bez

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2000 Fleurs by Creed.

2000 Fleurs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed 2000 Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed 2000 Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2000 Fleurs marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2000 Fleurs marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Cheap & Chic Naomi Campbell Naomi Campbell Escada Jardin de Soleil Liz Claiborne Curve Soul Vintage Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Aroma M Geisha Blanche L`Occitane en Provence Rose 4 Reines M. Asam Blue Dreams Perry Ellis Perry Black for Her Alta Moda Real