Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Te Creative Universe Beth Terry dla kobiet i mężczyzn

Te Creative Universe Beth Terry dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Te marki Creative Universe Beth Terry to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Te został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beth Terry. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, grejpfrut, ylang-ylang, seler, goździk (przyprawa) i herbata.

Bergamotka Grejpfrut Ylang-ylang Seler Goździk (przyprawa) Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Te by Creative Universe Beth Terry.

Te Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creative Universe Beth Terry Te, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creative Universe Beth Terry Te, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Te marki Creative Universe Beth Terry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Te marki Creative Universe Beth Terry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Cologne Summer Flash Moschino Friends Men Agatha Ruiz de la Prada Lio Air-Val International Disney Mickey Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Bensimon Cologne Bensimon 2005 Lulu Castagnette Indomptee Guerlain Eau de Cologne du Coq Xerjoff Kobe Masaki Matsushima mat; Orange Stila Jade Blossom